Reštaurácia a bary - Hotel Liptov

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

Reštaurácia a bary

Občerstvenie

V hoteli sa nachádza reštaurácia s celodenou prevádzkou a taktiež denný a nočný bar a altánok s krbom tzv. "Humno" a vonkajšie ohnisko.

Reštaurácia a jedáleň

Hosťom je k dispozícii jedáleň s kapacitou 120 miest, nočný bar, denný bar

Stravovacie služby na hoteli Vám ponúkame vo forme polpenzie. V prípade záujmu o plnú penziu je možné si ju dokúpiť na recepcii hotela. Raňajky sú podávané formou bufetových stolov a večere pozostávajú z polievky, hlavného jedla a dezertu podľa aktuálneho menu.

Novinkou nášho hotela je reštaurácia, kde Vám ponúkame možnosť vychutnať si výborné jedlo v príjemnom prostredí jedálne alebo letnej terasy. Našu ponuku tvorí domáca kuchyňa či špeciality
šéfkuchára za bezkonkurenčnú cenu. V ponuke je okrem stáleho jedálneho lístka aj letný jedálny lístok s pochúťkami pre každého. Nádherné prostredie spolu s našimi službami vytvárajú nezabudnuteľný zážitok.

Otváracie hodiny:  Nedela
- Štvrtok: 12:00 - 21:00
                          Piatok - Sobota:   12:00 - 22:00   

Naše zariadenie ponúka priestory a zabezpečuje plný servis pre najrozličnejšie spoločenské udalosti, či už ide o rodinné oslavy ( svadby, krstiny, jubileá), prezentácie alebo firemné akcie. Náš kreatívny tím Vám zabezpečí full-service v
oblasti cateringu a párty servisu na hoteli a jeho areáli formou bufetu, menu, barbeque podľa Vášho priania. Základom efektívnej spolupráce je dôkladná príprava. Na základe Vašich požiadaviek vypracujeme návrh, ktorý Vám po spoločnej konzultácii náš odborný team ušije priamo na mieru. Naši pracovníci sú pripravení splniť aj špecifické požiadavky našich klientov (vegetariánska kuchyňa, židovská kuchyňa, bezlepková strava a iné).

Denný bar "Kôlňa"

Po dobrom jedle si doprajte pohodlie v našom dennom bare Kôlňa pri šálke kávy. Nachádza sa v blízkosti recepcie v hotelovej hale. Privíta Vás príjemná obsluha a možno budete milo prekvapený širokým sortimentom alkoholických a nealkoholických nápojov a ich cenou. Počas horúceho dňa sa prídite osviežiť miešanými nápojmi alebo pivkom po náročnej turistike. Mysleli sme aj na zlé počasie a v tom prípade sa môžte zahriať napríklad vareným vínom. Počas letnej sezóny je bar otvorený 24 hodín.

RETRO bar

Nočnú zábavu zabezpečuje náš Retro bar. Ten je známy v celej Jasnej vďaka svojej nezabudnuteľnej atmosfére. Počas zimnej sezóny sa tu konajú rôzne párty aj koncerty. Najlepšia zábava v Jasnej, to je Retro bar!

Altánok s krbom "Humno", ohnisko

Ak máte záujem o grilovačku alebo opekačku, pre všetkých ubytovaných hostí je k dispozícii ohnisko alebo naše "Humno" - krytý altánok s grilom. Je možné si ho rezervovať pre skupiny na súkromné akcie

 
 
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky