Reštaurácia a bary

V priebehu Vášho pobytu rozhodne nebudete trpieť hladom. Priamo v hoteli máme hneď niekoľko miest, kde si môžete vychutnať osviežujúci drink alebo si dať niektorú z našich skvelých špecialít. Všetko z toho Vám ponúka skvelú atmosféru i vynikajúcu ponuku, takže o príjemný večer s priateľmi alebo rodinou budete mať postarané.

V rámci našich služieb ponúkame tiež organizovanie firemných večierkov, školení, rodinných osláv, konferencií a ďalších spoločenských akcií. Staviame na individuálnom prístupe a radi vyjdeme v ústrety Vašim požiadavkám v oblasti stravovania i organizácie celej akcie. Súčasťou našich služieb je samozrejme i kompletný catering a párty servis a v ponuke máme i možnosť vegetariánskeho alebo bezlepkového stravovania pre účastníkov akcie.

Reštaurácia / jedáleň

s kapacitou 120 hostí Vám v priebehu celého Vášho pobytu ponúka stravu podľa Vášho výberu. Svoj pobyt si môžete zakúpiť spolu s polpenziou (raňajky, večera) alebo plnú penziu (raňajky, obed, večera) a do jedálne tak budete chodiť na výborné raňajky formou bufetu i skvelé jedlá z nášho jedálneho lístka (súčasťou stravovania je polievka, hlavné jedlo a dezert). V reštaurácii potom môžete využiť nielen skvelé ceny za naše pokrmy, ale i príjemnú letnú terasu a krásny interiér.

Otváracia doba reštaurácie:
  • Nedeľa–štvrtok 12:00 – 21:00
  • Piatok–sobota 12:00 – 22:00

Lobby bar

je ideálny pre popoludňajší čaj alebo kávu, príjemne si tu ale posedíte i pri vychladenom pive po náročnej túre alebo akomkoľvek inom nápoji z nášho širokého sortimentu alkoholických i nealkoholických drinkov. V priebehu leta je bar otvorený 24 hodín.

RETRO bar

je jasná destinácia pre dlhé noci, kedy sa Vám ešte nechce spať. V bare sa pravidelne konajú párty i koncerty, zájsť sem ale môžete len tak, aby ste popili s priateľmi.

Naša adresa

Hotel Liptov**
Demänovská Dolina
76
0
31 01 Demänovská Dolina
Slovensko

GPS

S 48.96801° x V 19.57651°