Šport a zábava - Hotel Liptov

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

Šport a zábava

Ak sa rozhodnete pre oddych na hoteli, neváhajte využiť množstvo atrakcií, ktoré ponúkame našim hosťom. V interiéri hotela sa nachádza ping-pongový stôl, lezecká stena, šípky, 2x biliardový stôl, stolný futbal,pre našich najmenších hostí detský kútik a množstvo spoločenských hier.
Vonku máme pre vás pripravené otvorené ohnisko, resp. veľký altánok s grilom
, obrí šach, detske ihrisko s pieskoviskom. Ešte máme záhradnú hojdačku, terasu s posedením, trampolínu a ako relax odporúčame fínsku kaďu vykurovanú drevom, kde zrelaxujete svoje telo pod holým nebom.

V okolí sa nachádza množstvo peších aj cyklistických trás, pre náročných cyklistov  bike park priamo v stredisku a mnoho iných atrakcií.

Ďalej vieme pre vás zabezpečiť v spolupráci s externými dodávateľmi športové aktivity ako je rafting v rámci kanála v Liptovskom Mikuláši, Paintball, Lukostreľbu a pod. Cenovú ponuku vám vieme zaslať po špecifikovaní vašej požiadavky o aký druh športu máte záujem.
V rámci Jasnej je možné vývoz lanovkou na Chopok, podľa aktuálnej prevádzky lanových dráh.
Demänovská Dolina ponúka možnosť návštevy dvoch jaskýň /Jaskyňa Slobody, Ľadová jaskyňa/. Taktiež odporúčame návštevu niektorého z Aquaparku /Tatralandia, Bešeňová/.

 
 
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky